Biden wchodzi do gry. "Wujek Joe" startuje na prezydenta i chce pokonać TrumpaBiden wchodzi do gry. “Wujek Joe” startuje na prezydenta i chce pokonać Trumpa:
https://natemat.pl/270991,joe-biden-startuje-na-prezydenta-chce-pokonac-donalda-trumpa-to-wujek-joe.

Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów:
https://www.youtube.com/channel/UCGY693zu9NRmE8o_d2Uf8wA?sub_confirmation=1
Joe Biden oficjalnie włącza się do prezydenckiego wyścigu i jest kolejnym politykiem, który chce pokonać Donalda Trumpa. To zawodnik wagi ciężkiej i postać lubiana – w końcu przez 8 lat był wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych u boku swojego przyjaciela Baracka Obamy. Łatwo jednak nie będzie. Mówiło się o tym już od jakiegoś czasu, jednak oficjalnej deklaracji wciąż brakowało. Teraz wszystko jednak stało się już oficjalne. Joe Biden będzie ubiegał się o fotel prezydenta USA. Najpierw jednak musi uzyskać oficjalną nominację Partii Demokratycznej. Tutaj zmierzyć będzie musiał się ze znanym Bernie Sandersem, który już swojej szansy próbował w prawyborach w 2016 roku, ale nie uzyskał nominacji. Poza Sandersem w kolejce czekają m.in. młody Pete Buttigieg, Kamala Harris, Elizabeth Warren czy Beto O’Rourke. Co ciekawe, Joe Biden ma już 76 lat. Donald Trump, który jest od niego o cztery lata młodszy był w 2016 roku najstarszym prezydentem, który obejmował urząd. Biden – zresztą podobnie jak i Sanders (rok starszy od Bidena) – mają szansą znacząco ten “rekord” pobić. Teoretycznie obecnie to Biden ma najmocniejszą pozycję wśród Demokratów. Popiera go ok. 30 proc. wyborców, dalej jest Bernie Sanders (24 proc.), a później już tzw. “przystawki”. – Jeszcze nigdy nie było takiego zagrożenia dla wyznawanych przez nasz naród wartości – mówi na swoim spocie, ewidentnie uderzając w Donalda Trumpa. Wszystko zostało dokładnie zsynchronizowane, bo nawet konto na Instagramie, na którym Biden nie był praktycznie aktywny, a miał ponad milion obserwujących, zostało błyskawicznie przerobione na jego kampanijny folder. Podobnie jak uruchomiona właśnie oficjalna strona, gdzie Amerykanie mogą go wspierać. Biden jest politykiem lubianym i rozpoznawanym. To swojski, żartobliwy “wujek Joe”, który jest znany z tego, że co jakiś czas lubi zaliczyć wpadkę. Trumpowi wyrósł poważny konkurent. To tym ciekawsze, że w 2016 roku było sporo plotek o tym, że Biden ma startować w wyborach już wtedy. On sam ostatecznie temu zaprzeczył, oddając pierwszeństwo Hillary Clinton, która niestety… to już sami wiecie.
#Biden, #wchodzi, #WujekJoe, #startuje, #prezydenta, #chce, #pokonać, #Trumpa

source

Disclosure of Material Connection: Some of the links in the post above are “affiliate links.” This means if you click on the link and purchase the item, I will receive an affiliate commission. Regardless, I only recommend products or services I use personally and believe will add value to my readers. I am disclosing this in accordance with the Federal Trade Commission’s 16 CFR, Part 255: “Guides Concerning the Use of Endorsements and Testimonials in Advertising.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Privacy | Terms | Contact